Wałbrzych/Kraj: Zadecydowała ostatnia kwarta

Poniedziałek, 23 września 2024, 13:05
Aktualizacja: 13:15
Koszykarze wałbrzyskiego Górnika są po kolejnym sparingu.

Tym razem rywalem podopiecznych Andrzeja Adamka była ekipa Stali Ostrów Wielkopolski. Pierwszą kwartę nasi zagrali na dobrym poziomie i ich gra była poukładana i stąd po 10 minutach prowadziliśmy 25-20. W drugiej ćwiartce nadal prezentowaliśmy się nieco lepiej od miejscowych i dlatego do przerwy prowadziliśmy 43-35. Jeszcze lepiej wyglądała sytuacja po 30 minutach, bowiem Górnicy odskoczyli od rywala na 10 punktów (64-54). Wszystko posypało się w ostatniej ćwiartce, gdzie Stal zaczęła nadrabiać straty i ostatecznie pokonała nas w tej kwarcie różnicą aż 13 punktów i wygrała cały mecz 85-82.

Stal Ostrów Wielkopolski - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 85-82 (20-25, 15-18, 19-21, 31-18)

Górnik: Gotcher 21 (4 zbiórki), Kulka 12 (5 zbiórek), Wyka 12 (9 zbiórek), Gilbert 11 (7 zbiórek, 4 asysty), Marchewka 8, Jakóbczyk 8, Bojanowski 7, Berzins 3 (7 asyst), Uberna 0, Smith 0 (4 asysty).