Czytających: 5856

Wałbrzych: Powiało optymizmem

Niedziela, 21 lipca 2024, 12:00
Aktualizacja: 12:06
W pierwszym meczu kontrolnym piłkarze wałbrzyskiego Górnika pokonali wysoko 5–0 beniaminka IV ligi Orla Mysłakowice.

Trener Adrian Mrowiec sprawdził w sparingu 20 zawodników i różne ustawienia i ma po meczu wiele pozytywnych aspektów. Jedynie niepokoi kontuzja Kobylańskiego, która może go pozbawić gry w części sezonu. Wałbrzyszanie wyszli na prowadzenie w 20. minucie po golu Rzońcy. Kilka minut później na 2-0 podwyższył Jagielski. Wynik do przerwy ustalił Nowak i było po 45 minutach 3-0. W drugiej połowie nasi udokumentowali swoją wyższość zdobyciem kolejnych dwóch goli, a na listę strzelców wpisali się ponownie Nowak oraz Rytko.

GÓRNIK - ORZEŁ MYSŁAKOWICE 5-0 (3-0)

Górnik - Krzyżaniak, Michalak, Rytko, Migacz, Ziiatdinov, Nowak, Kobylański, Rzońca, Bartoszak, Krawczyk, Jagielski oraz Kubiak, Tłuścik, Vishnitski, Rewers, Koniec Wyszyński, Nasteruk, Edvin Valencia, Hurkot. Trener Adrian Mrowiec.