Czytających: 4696

Wałbrzych: Lokalne derby

Niedziela, 4 sierpnia 2024, 13:39
Aktualizacja: 13:49
W kolejnym meczu kontrolnym spotkali się piłkarze rezerw Górnika Wałbrzych i MKS–u Szczawno–Zdrój.

Wałbrzyszanie wyszli na prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Hurkota. Po kolejnym kwadransie Górnicy prowadzili już 2-0 po golu Rewersa. Tuż przed zakończeniem pierwszej części ekipa z uzdrowiska strzeliła gola kontaktowego i do przerwy mieliśmy 2-1 dla Górnika. W drugiej odsłonie obie ekipy miały swoje szanse, ale gol wpadł dopiero w 75. minucie, kiedy do siatki MKS-u trafił Wyszyński. Po kilku kolejnych minutach Szczawno odpowiedziało golem na 3-2 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

GÓRNIK II WAŁBRZYCH - MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 3-2 (2-1)

Górnik - Kocoń, Koniec, Nesterów, Foch, Rewers, Bartoszak, Hurkot, Wyszyński, Zaw.testowany, Tłuścik oraz Pytlak, Juc, Wiejacki, Kaźmierczak. Trener Adrian Mrowiec.