Czytających: 5644

Jedlina-Zdrój: Zdrój postrzelał

Niedziela, 21 lipca 2024, 11:43
Aktualizacja: 11:45
W drugim spotkaniu kontrolnym Zdrój Jedlina–Zdrój rozbił przed własną publicznością przedstawiciela III grupy wałbrzyskiej Klasy A, zespół MLKS–u Radków aż 15:3 (3:0, 8:1, 4:1).

Pięć bramek dla jedlinian zdobył Bartosz Rzeszót, po trzy gole strzelili Bartosz Chabrowski i Mateusz Wroczyński, dwie bramki zdobył Paweł Tobiasz, a po jednej dołożyli Patryk Rosiński i Krzysztof Aleksandrowicz. Spotkanie było rozegrane w trzech tercjach po 35 minut każda.

KS Zdrój Jedlina-Zdrój - MLKS Radków 15:2 (3:0, 8:1, 4:1)

Zdrój: Zawodnik Testowany, Edward Chałupka, Piotr Chałupka, Wojciech Rzeczycki, Bartosz Rzeszót, Jonatan Dos Santos Pereira, Dariusz Dydrych, Patryk Rosiński, Maciej Piwoński, Paweł Tobiasz, Konrad Zwolenik, Paweł Orawiec, Bartosz Chabrowski, Mateusz Wroczyński, Mateusz Dul, Krzysztof Aleksandrowicz, oraz trzech zawodników testowanych. Trener: Kamil Krzywda.

Źródło: Zdrój Jedlina-Zdrój