Czytających: 4677

Wałbrzych: Porażka z ligowym rywalem

Niedziela, 4 sierpnia 2024, 14:11
Aktualizacja: 14:15
W ostatnim meczu kontrolnym przed sezonem piłkarze wałbrzyskiego Górnika ulegli 0–2 AKS–owi Strzegom.

Wałbrzyszanie, jak i AKS, są wymieniani jako główni kandydaci do walki o awans do IV ligi. Do przerwy obie ekipy grały dość zachowawczo, strzegąc bardzo dobrze dostępu do własnej bramki i stąd po 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis. W drugiej połowie z lepszej strony pokazali się goście, którzy zaaplikowali wałbrzyszanom dwa gole i wygrali to przedsezonowe starcie. Miejmy nadzieję, że w meczu o ligowe punkty to Górnicy będą górą.

GÓRNIK - AKS STRZEGOM 0-2 (0-0)

Górnik - Krzyżaniak, Domek, Vishnitski, Rytko, Ziiatdinov, Nowak, Zioła, Rzońca, Ziółkowski, Krawczyk, Jagielski oraz Kocoń, Hurkot, Rewers, Bartoszak. Trener Adrian Mrowiec.