Czytających: 4562

Kraj: Druga wyjazdowa wygrana

Sobota, 19 października 2024, 9:54
Aktualizacja: 9:55
Mamy to! Za nami trzeci mecz w Orlen Basket Lidze. Pewnie wygrywamy z drużyną Polskiego Cukru Start Lublin 93:84.

Spotkanie w Lublinie było niezwykle emocjonujące. Niemal od początku nasz zespół utrzymywał kilkupunktową przewagę nad rywalem. Jedynie pod koniec pierwszej kwarty Polski Cukier Start Lublin wyszedł na niewielkie prowadzenie. Jednak już w połowie meczu doprowadziliśmy do zmiany wyniku na naszą korzyść. Prowadzenia nie oddaliśmy do ostatniego gwizdka sędziego. Najlepiej punktującymi zawodnikami naszej drużyny byli – Toddrick Gotcher, Dariusz Wyka i Kacper Marchewka. Zatem z kolejnego wyjazdu wracamy „z tarczą” i dwupunktową, cenną zdobyczą. Nie możemy się już doczekać następnego spotkania. Tym razem we własnej, wypełnionej po brzegi najlepszymi kibicami hali.