Czytających: 7970

Bystrzyca Górna: Pierwszy krok zrobiony

Poniedziałek, 12 sierpnia 2024, 9:55
Aktualizacja: 10:02
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika dobrze rozpoczęli sezon i wygrali w Bystrzycy Górnej z miejscowym LKS–em 3–1.

Górnik w tym sezonie chce powalczyć o promocję do IV ligi i pierwszy krok tym kierunku został zrobiony. Na prowadzenie wyszliśmy w 17. minucie po trafieniu Zioły. Po kilku minutach wałbrzyszanie prowadzili już 2-0, a tym razem bramkarza Bystrzycy pokonał Jagielski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Drugą część nasi zaczęli z impetem i szybko sprawili radość dopingującym im kibicom. Nowak podwyższył prowadzenie na 3-0. LKS odpowiedział golem honorowym w 57. minucie, ale zespół gospodarzy na więcej tego dnia nie było już stać.

LKS Bystrzyca Górna - Górnik Wałbrzych 1-3 (0-2)

Górnik - Krzyżaniak, Michalak, Rytko, Vishnitski, Ziiatdinov, Nowak, Zioła, Rzońca, Ziółkowski, Krawczyk, Jagielski oraz Kubiak, Tłuścik, Rewers, Bartoszak, Hurkot, Wyszyński, Domek. Trener Adrian Mrowiec