Czytających: 4540

Głuszyca: Górnik lepszy w meczu zaległym

Piątek, 18 października 2024, 13:24
Aktualizacja: 13:32
W meczu zaległym klasy okręgowej, wałbrzyski Górnik pokonał w Głuszycy miejscowego Włókniarza 3–1.

Początek tego meczu był dość niemrawy. Później gra zaczęła się obu ekipom trochę bardziej zazębiać i piłkarze zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe. W 41. minucie Górnicy po trafieniu Jagielskiego wyszli na prowadzenie. Pod koniec pierwszej części Rytko nie wykorzystał rzutu karnego dla gości, bo świetnie w bramce spisał się Stec i wynikiem 1-0 dla wałbrzyszan zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej części Górnik był zespołem lepszym i w 68. minucie Rzońca podwyższył na 2-0. Gdy wydawało się, że biało-niebiescy pewnie dowiozą wygraną do końcowego gwizdka, to wtedy Włókniarz w 89. minucie strzelił gola kontaktowego. W doliczonym czasie gry Rzońca postawił kropkę nad "i" i wałbrzyszanie wygrali 3-1.

Włókniarz Głuszyca - Górnik Wałbrzych 1-3 (0-1)