Początek spektaklu w niedzielę 30 stycznia o godzinie 12.30.
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Należy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy reżyserem tego spektaklu jest Ireneusz Maciejewski?
Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:IM.TAK lub PT.KONW:IM.NIE
Na odpowiedzi czekamy do piątku 28 stycznia do godziny 10.00. Ze zwycięzcą konkursu skontaktujemy się telefonicznie.
Scenariusz: Dominika Miękus
Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Scenografia: Dariusz Panas
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska
W nagraniu muzyki udział wzięli:
Mateusz Czarnowski - akordeon
Bartłomiej Orłowski - gitary
Wiktor Szostak - fortepian
Kuba Fiszer - perkusja
Paweł Grzesiuk - kontrabas, gitara basowa
Występują:
Anna Golonka - Służąca, Krasnoludek
Urszula Raczkowska - Królewna Śnieżka
Marlena Suder - Macocha, Krasnoludek
Paweł Pawlik - Malarz, Krasnoludek
Seweryn Mrożkiewicz – Książe.
Uwielbiana przez artystów piękna Królowa, pewnego dnia odkrywa, że artysta- malarz nie interesuje się już jej urodą. Przy pomocy magicznego lustra dowiaduje się również, że jej pasierbica przejęła rolę najpiękniejszej kobiety w całym królestwie. Próżność oraz pycha Królowej, zamieniają się w zazdrość wobec Królewny. Królowa pragnie zabić swoją konkurentkę. Do tego celu używa czarnej magii. Czary to broń dość niebezpieczna, nawet dla kogoś, kto się nimi posługuje. Na szczęście są na świecie magiczne postaci, jak choćby Krasnoludki, które pomagają skrzywdzonej Królewnie. Po kilku próbach cel Królowej zostaje osiągnięty. Jej radość nie trwa jednak długo. Śnieżka i tym razem zostaje ocalona. Wszystko kończy się szczęśliwie i zło zostaje ukarane.
Baśń o „Królewnie Śnieżce" braci Grimm dotyczy ludzkiej kondycji moralnej.To nie tylko klasyczna walka dobra ze złem, to opowieść o uczuciach. Ta historia niesie prawdę o miłości. Miłość istnieje od czasów najdawniejszych i wciąż jest najważniejszym uczuciem w życiu człowieka. Nienawiść i miłość przeplatają się w wzajemnie. Jedno burzy, drugie buduje. Świat od zawsze ważył dobro i zło, ale to dobro ostatecznie zwycięża.