Zobacz, jak wygląda nowa wieża widokowa, która powstała na Dzikowcu w Boguszowie-Gorcach (pow. wałbrzyski).
Przeprowadzono już odbiór końcowy robót. Oficjalne, uroczyste otwarcie wieży z udziałem samorządowców odbędzie się w sobotę, 15 lutego 2025 roku.
Wieża ma wysokość przekraczającą 38 metrów. Pomost widokowy, który znajduje się na wysokości ponad 32 metrów, zapewnia niesamowite widoki na okolicę.
Wstęp na wieżę widokową jest bezpłatny. W celu bezpiecznego korzystania z nowej atrakcji turystycznej należy zapoznać się z regulaminem dostępnym m.in. w artykule na portalu Relacje Regionalne.
Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach obecnie szczyci się dwiema wieżami widokowymi. W pobliżu znajduje się również mniejsza, drewniana wieża, która została wzniesiona przed laty, a którą można zobaczyć również w załączonej galerii.