Piątek, 14 marca
Imieniny: Jakuba, Leona
Czytających: 5136
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dwie osoby trafiły do szpitala

Piątek, 14 marca 2025, 11:37
Aktualizacja: 13:58
Autor: red
Wałbrzych: Dwie osoby trafiły do szpitala
Fot. KMP Wałbrzych
Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Przemysłową w Wałbrzychu. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych ostatecznie dwie osoby trafiły do szpitala.

W piątek tuż przed godziną 11:00 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Przemysłową w Wałbrzychu doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. 71-letnia głuszyczanka, wyjeżdżając swoim pojazdem z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 72-latkowi jadącemu drugim samochodem ul. Sikorskiego w kierunku ul. Kolejowej. Pojazd prowadzony przez mężczyznę uderzył ostatecznie w kolejny jadący tą sama ulicą samochód kierowany również przez innego 72-latka.

W wyniku wypadku sprawczyni zdarzenia oraz jeden z poszkodowanych kierujących trafili ostatecznie do szpitala. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne za uszkodzenia pojazdów, sporządzili dokumentację procesową i prowadzić będą dalsze czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
1
8%
Hahaha
3
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2025 Highlander's Group