Czytających: 6436

Wałbrzych: Derby dla Podgórza

Poniedziałek, 23 września 2024, 11:12
Aktualizacja: 11:21
Aż osiem goli zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć mecz klasy B między dwoma wałbrzyskimi zespołami.

Faworytem meczu było Podgórze i już w 6. minucie po golu Koszyki wyszło na prowadzenie. W 34. minucie na 2-0 podwyższył Szczurowski, ale tuż przed końcem pierwszej połowu gola kontaktowego dla rezerw Zagłębia zdobył Cała. W 60. minucie rezerwy Zagłębia doprowadziły do wyrównania po trafieniu Siary, ale Podgórze po kilku minutach odpowiedziało golem Koszyki. Ten sam piłkarz podwyższył na 4-2 w 85. minucie. Wiarę w korzystny wynik dla Zagłębia wlał jeszcze Cała zdobywając gola na 4-3, ale ostatnie słowo należało do Podgóra, a konkretnie do Szczurowskiego, który ustalił wynik na 5-3.

Podgórze Wałbrzych - Zagłębie II Wałbrzych 5-3 (2-1)