Czytających: 8941

Boguszów-Gorce: Błękitni bronili się dzielnie

Środa, 18 września 2024, 10:40
Aktualizacja: 10:49
Piłkarze Szczytu Boguszów kontynuują dobrą passę i tym razem pokonali na własnym boisku 3–0 Błękitnych Słotwina.

Do przerwy Szczyt posiadał przewagę i stworzył kilka dogodnych sytuacji, ale dobrze w bramce Błękitnych spisywał się golkiper, a ofiarnie grali również defensorzy, którzy wyblokowali kilka strzałów miejscowych. Do przerwy kibice goli nie obejrzeli. W drugiej części przewaga Szczytu była nadal widoczna, ale to goście mogli wyjść na prowadzenie, lecz po uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę. Szczyt powinien zdobyć gola, bo miał rzut karny, ale znów ze świetnej strony pokazał się bramkarz gości, który wybronił jedenastkę. W końcu miejscowi dopięli swego i wykorzystali drugą jedenastkę w 75. minucie za sprawą Zielińskiego, a w kolejnych minutach do siatki przeciwnika trafiali jeszcze Jarosław Maliszewski i ponownie Zieliński.

Szczyt Boguszów - Błękitni Słotwina 3-0 (0-0)

Szczyt: Koszyka, Sadowy J.(85' Puziak), Truszczyński (85' Mazurek), Gołek (55' Maliszewski K.), Fedycki, Krawczyk P. (85' Napierała), Lipiński, Lic (65' Szewczyk), Zieliński, Mocydlarz (75' Kurtycz), Maliszewski J.