Wtorek, 23 czerwca

Wrócili z medalami

Audio

Czytaj na głos

Autor: Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai "OBI" 1 min czytania

Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai "OBI" wraca z mistrzostw z kolejnymi medalami.

Dziewczyny podczas Mistrzostw Polski PZK pokazały nie tylko sportowe umiejętności, ale także charakter, odwagę i serce do walki. Julia Obuchowska wraca do domu jako Mistrzyni Polski, a Noemi Kaczmarczyk zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski. To piękny efekt wielu godzin treningów, wyrzeczeń i konsekwentnej pracy.  Brawa należą się również Martynie Kozdrowieckiej i Lei Białoń. Każda z nich zostawiła w ringu dużo serca i pokazała ogromne zaangażowanie. Zdobyte doświadczenie z pewnością będzie ważnym krokiem na drodze do kolejnych sukcesów.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka