Kolejne budynki w Wałbrzychu zostały poddane termomodernizacji.
W budynku mieszkalnym przy ul. Komuny Paryskiej 4 rozpoczęły się prace realizowane w ramach projektu „Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Wałbrzych Miasto na prawach powiatu”. Inwestycja obejmuje kompleksową termomodernizację, która przyczyni się do poprawy efektywności energetycznej budynku, ograniczenia strat ciepła oraz zwiększenia komfortu mieszkańców.
Projekt zakłada modernizację łącznie 15 budynków mieszkalnych należących do gminnego zasobu nieruchomości na terenie Wałbrzycha.
Kolejny budynek mieszkalny, przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzych, został objęty pracami termomodernizacyjnymi w ramach projektu „Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Wałbrzych Miasto na prawach powiatu”. Inwestycja poprawi efektywność energetyczną budynku oraz komfort mieszkańców.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.