Sobota, 18 lipca
18°C Wałbrzych
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kolejny pożar w regionie, tym razem lokalu gastronomicznego Aktualności Chciały poćwiczyć z trenerem personalnym, straciły w sumie blisko 2 miliony złotych! Aktualności Wichura zatrzymała pociąg Aktualności Region już zalany i to jak. Coraz więcej strat! Tragedie i dramaty Śmiertelne potrącenie na przyszpitalnym parkingu Aktualności Pożar na A4. Przejazd całkowicie zablokowany Tragedie i dramaty Zadźgał własną siostrę i ciężko ranił matkę. Usłyszał już zarzuty Tragedie i dramaty Dramatyczny wypadek z udziałem młodego sportowca! Aktualności Otwarto rozbudowaną część Zakładu Endoskopii Zabiegowej Piłka nożna Podgórze Wałbrzych oficjalnie z awansem

III edycja wyścigu MTB w Zagórzu Śląskim

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

III edycja wyścigu MTB w Zagórzu Śląskim rozgrywana była jak zwykle w trudnych warunkach terenowych. Na starcie tym razem stanęło prawie 100 zawodników. Ciekawa 30 km trasa, bardzo zróżnicowana pod względem trudności była dodatkowym walorem zaciętej sportowej atmosfery.

Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach kobiet i 5 kategoriach mężczyzn, w kategorii Open oraz kategorii kobiet i mężczyzn zawodników Gminy Walim.

W kategorii Open najlepszymi zawodnikami w rywalizacji zostali: mężczyźni: Piotr Sułek ze Świdnicy przejeżdżając trasę wyścigu w czasie 01:18:26, kobiety: Patrycja Piotrowska - KWW Jama Wałbrzych przejeżdżając trasę wyścigu w czasie 01:41:48. Najlepsi zawodnicy z Gminy Walim: mężczyźni: Mateusz Kulaszewicz - MTB WALIM 01:37:51, kobiety: Marta Rajca - MTB Walim 02:09:19.

Ostatni zawodnicy osiągali rezultaty powyżej 3 godzin.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka