Sobota, 27 czerwca

Gwarek jedzie po kolejne punkty

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W tej serii wałbrzyskiej klasy B, lider jedzie na mecz do Dobromierza i nie powinien mieć kłopotów z zainkasowaniem kompletu punktów. Wicelider, a więc Podgórze, podejmie rezerwy Szczytu Boguszów-Gorce i też powinien sobie poradzić.

Kolejka 21:
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)-Huragan Olszany7 czerwca, 11:00
Granit Roztoka-Zagłębie II Wałbrzych7 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz-Gwarek Wałbrzych7 czerwca, 11:00
Podgórze Wałbrzych-Szczyt II Boguszów-Gorce7 czerwca, 11:00
Sokół Kostrza-Nysa II Kłaczyna7 czerwca, 11:00

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka