Co warto wiedzieć o tej inwestycji?
✅ 15 nowoczesnych mieszkań – o metrażach od 26 m² do 63 m². ✅ Budynek zostanie wyposażony w windę, a 3 lokale będą w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. ✅ Realizowana przez Miasto Kamienna Góra inwestycja o wartości 6,5 mln zł jest w całości finansowana z Rządowego Funduszu Dopłat. ✅ Finał prac przewidziany jest na marzec 2027 roku, ale może zakończą się one szybciej.
Jak podkreśla Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry, to kolejny krok w rozwoju miejskiej infrastruktury mieszkalnej bez obciążania budżetu lokalnego! Nie będzie to krok ostatni.
- Jesteśmy w trakcie procedury przetargowej, która wyłoni wykonawcę nowego osiedla. Przy ulicy Nadrzecznej powstanie sześć budynków ze 105 mieszkaniami komunalnymi. Miasto Kamienna Góra otrzymało już dotację z Banku Gospodarstwa Krajowego na realizację tych zamierzeń - dodaje burmistrz.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.