Sobota, 13 czerwca
16°C Jelenia Góra

Być przeciw PiS i PO, czy jest w tym coś złego?

Audio

Czytaj na głos

Autor: ewa18 1 min czytania

Zauważyłam, że ostatnio trzeba bardzo uważać na to, co się mówi i o jakiej partii. Sporo osób szufladkuje bowiem ludzi na zwolenników PiS i PO. Tymczasem nie wszyscy Polacy są zwolennikami tych partii. Poza tym każda z nich ma rozwiązania lepsze i gorsze.

W zasadzie nadszedł taki moment, że o polityce dyskutuje się bardzo ciężko. Po pierwsze w Polsce wprowadzanych jest wiele zmian, które dla wielu są co najmniej kontrowersyjne. Po drugie mówienie, że PO jest jedynym dobrym rozwiązaniem dla Polski też nie jest takie oczywiste, bo jednak po latach jej rządów wielu Polaków powiedziało dość.

Przyznam szczerze, że osobiście czekam na polityków, którzy w końcu zajmą się m.in. ZUS-em, Urzędem Skarbowym, ujednolicą prawo i sprawią, żeby było mniej przepisów, ale za to konkretnych i zrozumiałych. Teraz jest bowiem tak, że wiele osób nie dożywa swojej emerytury i ich pieniądze po prostu „przepadają”. Natomiast Urzędu Skarbowego boi się wielu z nas. W zasadzie przykładów można by mnożyć. Zdaję sobie sprawę, że uregulowanie wszystkich kwestii jest bardzo skomplikowane, ale powinno się chociaż powoli wprowadzać zmiany, istotne dla każdego Polaka.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka