Sobota, 13 czerwca
16°C Jelenia Góra

Zwycięstwo młodziczek na zakończenie WLS

Audio

Czytaj na głos

Autor: KPS Chełmiec Wałbrzych 1 min czytania

Za nami ostatni turniej tegorocznej Wiosennej Ligi Siatkówki Młodziczek, który przyniósł wiele emocji i świetnej siatkówki. Najlepszą drużyną turnieju okazał się KPS Chełmiec ANS AS Wałbrzych!

Podopieczne trenerów Aleksandry Gancarz-Kulik i Kajetana Kulika zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, wygrywając rywalizację z zespołami z całego Dolnego Śląska i potwierdzając swoje umiejętności oraz systematyczny rozwój.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
🥇 KPS Chełmiec Wałbrzych
🥉 SP 109 Wrocław

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka