Zwycięstwo młodziczek na zakończenie WLS
Audio
Czytaj na głos
Za nami ostatni turniej tegorocznej Wiosennej Ligi Siatkówki Młodziczek, który przyniósł wiele emocji i świetnej siatkówki. Najlepszą drużyną turnieju okazał się KPS Chełmiec ANS AS Wałbrzych!
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.