Sobota, 13 czerwca
13°C Jelenia Góra

Wałbrzyski Teatr Dramatyczny podbija kraj

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Dwa spektakle Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu w 19. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Spektakle O DOBRU Pawła Demirskiego w reżyserii Moniki Strzępki oraz KRÓLOWA ŚNIEGU w reżyserii Michała Borczucha, zrealizowane przez Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu, zostały zakwalifikowane do pierwszego etapu 19. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Jury konkursu swoją decyzję podjęło po zapoznaniu się z tekstami autorstwa Pawła Demirskiego oraz Aśki Grochulskiej i Michała Borczucha. W ubiegłorocznej edycji w ścisłym finale Konkursu znalazł się spektakl ŚWIADECTWA WZLOTU (...) UPADKU ANTKA KOCHANKA, w reż. Sebastiana Majewskiego.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka