Wtorek, 23 czerwca

Święto Zdroju [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Wczoraj na Placu Zdrojowym w Jedlinie–Zdroju odbyła się kolejna cykliczna impreza plenerowa pod nazwą "Święto Zdroju". W ramach imprezy zorganizowano wiele atrakcji uzdrowiskowych i jarmark regionalny.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Paweł Skrzywanek - Prezes Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S. A. i Leszek Orpel - Burmistrz Jedliny-Zdroju. Wśród produktów regionalnych zaprezentowanych podczas "Święta Zdroju" znalazły się stoiska z miodem i jego przetworami, stoiska z sokami, naturalnymi kosmetykami, ozdobnymi torebkami, chałwą i z rękodziełem artystycznym. Imprezę prowadził Robert Delegiewicz, który również śpiewał i grał na skrzypcach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka