Sobota, 13 czerwca
13°C Jelenia Góra

Recytowali w WOK–u

Audio

Czytaj na głos

Autor: Sven 1 min czytania

Były teksty Wisławy Szymborskiej, Juliana Tuwima, Leopolda Staffa, Agnieszki Osieckiej, a nawet George’a Orwella. W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury rywalizowali recytatorzy.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski odbywa się od pięćdziesięciu sześciu lat. Tradycyjnie w WOK-u na Piaskowej Górze odbył się miejsko – powiatowy etap konkursu. Spośród dwunastu uczestników jury w składzie: Barbara Ziółkowska, Robert Delegiewicz i Łukasz Koch przyznało trzy nagrody i dwa wyróżnienia:
I miejsce – Dominika Bednarek, I LO w Wałbrzychu II miejsce - Katarzyna Drażba III Liceum ogólnokształcące w Wałbrzychu III miejsce - Kamil Rąpała, Zespół Szkół w Szczawnie Zdroju.

Wyróżnienie - Mariola Więckowska, III Liceum ogólnokształcące w Wałbrzychu
Wyróżnienie - Monika Ochotna, Zespół Szkół nr 4 w Wałbrzychu

Jury postanowiło wytypować do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego: Dominikę Bednarek, Katarzynę Drażbę i Kamila Rąpałę.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka