Sobota, 13 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Prezydent docenił sukces kolarzy Jamy [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Prezydent Roman Szełemej spotkał się dziś z kolarzami, działaczami oraz trenerami kolarskiego klubu Jama Wałbrzych.

Powodem spotkania w Ratuszu są sukcesy, jakie w ostatnich dniach odnieśli kolarze Jamy. Podczas rozgrywanych w Żerkowie Mistrzostwach Polski MTB nasi zawodnicy spisali się znakomicie i przywieźli z tej imprezy medale. Największy sukces stał się udziałem Łukasza Winiarskiego, który wygrał w wyścigu juniorów.
- Już myślimy o kolejnych imprezach. W najbliższym czasie jedziemy na olimpiadę młodzieży – mówi Piotr Stokłosa, prezes klubu Jama Wałbrzych.

Prezydent Roman Szełemej jest zadowolony, że w Wałbrzychu kontynuowane i rozwijane są tradycje kolarskie.
- Kolarze Jamy promują Wałbrzych, a klub jest pozytywnie postrzegany i oceniany w kraju – mówi prezydent. – Mogę śmiało powiedzieć, że Wałbrzycha razem ze Szczawnem stał się centrum kolarskim nie tylko na Dolnym Śląsku, ale w całym kraju.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka