Sobota, 27 czerwca
reklamy

Pierwsza warstwa asfaltu na D11 w Královcu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Relacje Regionalne 1 min czytania

Trwa budowa odcinka autostrady D11 w czeskim Královcu, przy granicy z Polską.

Na fragmencie powstającej drogi ułożono już pierwszą warstwę asfaltu, a nasyp jest wyrównany do poziomu polskiej drogi S3. W miejscowości Královec powstaje 3‑kilometrowy odcinek, który zostanie połączony z polską S3. Po przekroczeniu granicy w Lubawce pojawi się także pierwszy czeski węzeł drogowy – węzeł Královec.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka