Za nami 𝗜 𝗚𝗺𝗶𝗻𝗻𝗮 𝗕𝗶𝗲𝘀𝗶𝗮𝗱𝗮 "𝗡𝗔 𝗟𝗨𝗗𝗢𝗪𝗢", która ma wejść na stale do kalendarza imprez w gminie Czarny Bór.
Tegorocznym współorganizatorem wydarzenia były 𝗚𝗿𝘇𝗲̨𝗱𝗼𝘄𝗶𝗮𝗻𝗸𝗶, które pięknym występem rozpoczęły biesiadę i wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, ludowy klimat. Goście Leonard Górski - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego i Wójt Gmina Czarny Bór Adam Górecki wręczyli prezenty zespołowi i biesiada rozpoczęła się na całego!
Było kolorowo, radośnie i niezwykle klimatycznie. Nie zabrakło pięknych ludowych strojów, wspólnego śpiewu, skocznych tańców oraz doskonałej zabawy. Przez cały czas wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, pełna uśmiechów, integracji i pozytywnej energii
Na scenie prezentowali się: 𝗖𝗵𝗼́𝗿 𝗦𝗼𝗻𝗼𝗿𝗼 działający przy Miejskeij Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach,
Kapela Janicki,
Zespół OLGA i
𝗭𝗲𝘀𝗽𝗼́ł 𝗥𝗮𝗱𝗼𝘀́𝗰́.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.