Wtorek, 23 czerwca

Modernizacja siłowni w jedlińskim gimnazjum

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Chcesz zadbać o sylwetkę, nabrać masy mięśniowej i zrzucić kilka kilo?

Przyjdź na siłownię do Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju, przy ul. Słowackiego 5.

10 kwietnia dyrektor szkoły Barbara Jakacka wraz z nauczycielami i gimnazjalistami dokonała uroczystego otwarcia zmodernizowanej siłowni. Pomieszczenie zyskało większą powierzchnię, zostało wyremontowane i doposażone w nowy sprzęt do ćwiczeń – profesjonalną bieżnię. Wartość inwestycji to ok. 10 tys. zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach popołudniowych od 15:00-21:30

Red. i fot. Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła II

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka