Nasz zespół nie jechał do Częstochowy w roli faworyta, bowiem należy pamiętać, że my jesteśmy beniaminkiem na tym poziomie rozgrywek, a drużyna z Częstochowy to spadkowicz z ekstraklasy. W tym meczu wałbrzyszanki wyszły na prowadzenie już w 12. minucie po golu niezawodnej w tym sezonie Klaudii Miłek. Później mecz miał dość wyrównany charakter, ale żadnej z ekip nie udało się już zmienić do przerwy wyniku. W drugiej części znów w roli głównej wystąpiła Klaudia Miłek, która podwyższyła prowadzenie na 2-0. Należy wspomnieć, że był to już 9 gol Miłek w sezonie ligowym. Po stracie drugiej bramki, zespół z Częstochowy wziął się ostro do roboty, ale nasza defensywa kierowana przez Darię Antończyk radziła sobie z tymi atakami. Miejscowym udało się wprawdzie zdobyć gola kontaktowego w 83. minucie meczu, ale to było wszystko na co było stać nasze rywalki i kolejne zwycięstwo AZS PWSZ Wałbrzych stało się faktem.
Teraz w najbliższą niedzielę przed wałbrzyskim klubem mecz na własnym stadionie z Widokiem Lublin, a na zakończenie rundy jesiennej nasze piłkarki pojadą do Krakowa na mecz z miejscową Wandą.
Wyniki:
Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków 0-7 MUKS Tomaszów Mazowiecki - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 KKS Bogdańczowice - Rolnik Biedrzychowice - przełożony Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych 1-2 Widok Lublin - Wanda Kraków 2-1
Tabela:
1. Rolnik Biedrzychowice 16 20-7 2. AZS PWSZ Wałbrzych 16 17-8 3. AZS UJ Kraków 14 30-7 4. Gol Częstochowa 12 10-5 5. Widok Lublin 8 8-15 6. MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 7-14 7. KKS Bogdańczowice 7 7-10 8. Korona Łaszczów 4 3-16 9. Sokół Kolbuszowa Dolna 3 4-8 10. Wanda Kraków 1 2-18
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.