Środki te zostały przyznane decyzją Ministra Finansów. Kwota przeznaczona jest na dofinansowanie placówek oświatowych w zakresie wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej.
Miejska Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka i Gimnazjum Miejskie im. J. Pawła II otrzymają na ten cel po 5 tys. zł.
Dzięki pozyskanym środkom do gabinetów szkolnych zakupione zostaną między innymi: wagi lekarskie, kozetki, ciśnieniomierze, glukometry, apteczki, termometry, czy tablice do badania wzroku.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.