Sobota, 13 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Dziś kierowców czekają utrudnienia w ruchu

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W związku z organizowanymi przez Urząd Miejski w Wałbrzychu uroczystymi obchodami 220. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w godzinach od 11.45 do 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta.

W godzinach tych kolumna uczestników uroczystości poruszać się będzie następującymi ulicami: Dmowskiego, Drohobycką, Słowackiego, Gdańską, Rynek, Moniuszki do Kościoła p.w. Św. Aniołów Stróżów, następnie Moniuszki, Rynek, 1 Maja pod Pomnik Niepodległości. Po zakończeniu uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości kolumna przejdzie ulicami:1 Maja, Rynek, Gdańską na pl. Magistracki.

Organizatorzy obchodów rocznicy raz policja zwracają się z prośbą do mieszkańców miasta o wyrozumiałość i jednocześnie zachowanie szczególnej ostrożności w wyżej wymienionych punktach miasta.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka