Mieszkańcy ulicy Marii Dąbrowskiej mogą korzystać z nowego asfaltowego dojazdu do swoich posesji. Również dojazd do nieruchomości przy ul. Bolesława Chrobrego 2 został zmodernizowany. Dotychczasową drogę szutrową zastąpiono drogą asfaltową.
Trwają prace przy budynku B. Chrobrego 2. Wyłożono kostką nowe dojście do posesji, poszerzono w tym miejscu chodnik, a zakres prac obejmuje urządzenie nowego skweru, który poprawi wizerunek całej posesji znajdującej się w sąsiedztwie głównego skrzyżowania.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.