Niedziela, 28 czerwca

Czas podsumowań, wzruszeń i nowych początków!

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gmina Czarny Bór 1 min czytania

Chwile wzruszeń, odrobina nostalgii, naręcza pięknych kwiatów i ogromna radość z nadchodzących wakacji – w takiej atmosferze cała społeczność szkolna i przedszkolna Czarnego Boru uroczyście zakończyła rok 2025/2026.

Był to dzień pełen emocji i wyjątkowych momentów. Szczególnie poruszającą częścią uroczystości było pożegnanie pracowników oświaty, którzy po wielu latach oddanej pracy przeszli na zasłużoną emeryturę. Serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę, troskę o kolejne pokolenia dzieci i młodzieży oraz nieoceniony wkład w rozwój edukacji otrzymały: Jolanta Karolczyk, Krystyna Koralewska oraz Barbara Wojtarowicz.  Wręczono stypendia Dyrektora dla uczniów klas IV–VIII oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Najwybitniejsi uczniowie odebrali także Stypendia Wójta Gminy.  Oto lista 15 Stypendystów:  Zofia Cieplicka, Ewa Bochenek, Maria Solarz, Zuzanna Janik, Julia Uznańska, Lena Szewczyk, Maja Majkrzak, Maria Borkowska, Dawid Gryka, Stefan Sawicki, Zuzanna Strutyńska, Julia Janor, Julia Zaleska, Marta Mikosik i Jakub Konopko.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka