Już drugi rok mieszkańcy z Wałbrzycha i okolic mogą robić zakupy w najlepiej wyposażonym sklepie sportowym. Tym razem Decathlon ma zaszczyt zaprosić wszystkich do spędzenia czasu w miłej atmosferze i dobrej zabawie na Mikołajkach połączonych ze swoją drugą rocznicą urodzin. Z tego powodu na gości odwiedzający sklep 6 grudnia będą czekać niesamowite rabaty cenowe. Będzie to doskonała okazja aby zmienić stary sprzęt narciarski na nowy przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem zimowym.
Dla najmłodszych gości sklepu zostanie zorganizowane spotkanie z Mikołajem oraz konkurs plastyczny, w którym do wygrania będą 3 kupony na zakupy w sklepie Decathlon. W konkursie będą mogły brać udział dzieci do lat dwunastu. Tematyką pracy to Mikołaj uprawiający sport. Praca musi być zrobiona w formacie A4,technika wykonania dowolna. Ostateczny termin oddawania prac to 5 grudnia.
Swoje dzieła należy składać w sklepie. Każdy klient Decathlonu,który odwiedzi sklep 6 grudnia będzie mógł zagłosować tylko na jedną pracę. O godzinie 18 odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników przez komisję konkursową i przyznanie nagród dla najlepszych . Zwycięzca otrzyma bon na 100 zł do wydania w sklepie Decathlon a drugie i trzecie miejsce odpowiednio bony na 50 i 30 zł.
Tekst: organizatorzy
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.