Środa, 24 czerwca

Awansowały do finału

Audio

Czytaj na głos

Autor: KPS Chełmiec Wałbrzych 1 min czytania

W Strzelinie rozegrano Turniej Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w siatkówce plażowej.

KPS Chełmiec Wałbrzych reprezentowała para Gabriela Paterek / Antonina Olszak, która po ambitnej walce wywalczyła 4. miejsce w województwie, zapewniając sobie tym samym awans do półfinału Mistrzostw Polski! To kolejny bardzo dobry występ naszych zawodniczek na plażowych boiskach i potwierdzenie, że ciężka praca przynosi efekty.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka