Czytających: 7164

Wałbrzych: Wyszli z opresji

Niedziela, 18 sierpnia 2024, 12:07
Aktualizacja: 12:14
Górnik Wałbrzych pewnie pokonał na własnym boisku beniaminka z Pszenna 4–1 i przewodzi po dwóch seriach ligowej stawce.

Faworytem meczu byli wałbrzyszanie i to oni nadawali ton wydarzeniom na murawie. Już w 3. minucie biało-niebiescy wyszli na prowadzenie po golu Vishnitskyiego. Mimo kilu prób do końca pierwszej połowy podopiecznym Adriana Mrowca nie udało się podwyższyć prowadzenia i na drugą połowę kibice czekali z lekkimi obawami. Tym bardziej, że w 55. minucie Cukrownik za sprawą Szeremety doprowadził do wyrównania. Na szczęście odpowiedź wałbrzyszan była najlepsza z możliwych i Rzońca zdobył gola na 2-1. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 81. minucie, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4-1 ustalił Jagielski.

Górnik Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 4-1 (1-0)