Czytających: 6776

Kraj: Pierwsza wygrana w sezonie

Niedziela, 13 października 2024, 11:53
Aktualizacja: 11:59
Siatkarze KPS–u Chełmca Wałbrzych pokonali na wyjeździe Volley MOSiR Sieradz 3–2.

Po dwóch przegranych meczach nasi mieli na swoim koncie zaledwie punkt. Pierwsza partia meczu w Sieradzu była bardzo zacięta i wyrównana, ale to miejscowi przechylili w końcówce szalę na swoją korzyść i wygrali tę partię do 23. Drugi set nie miał większej historii, bowiem gospodarze dominowali od początku i pewnie wygrali tę partię do 17. W trzecim secie wałbrzyszanie odpalili i dyktowali warunki gry i w efekcie nie dali najmniejszych szans gospodarzom i wygrali do 14. Czwarty set to kontynuacja dobrej postawy wałbrzyszan i znów dość pewna wygrana do 18. O meczu zadecydował tie break, w którym Chełmiec dość szybko zbudował odpowiednią i bezpieczną przewagę i wygrał 15-11, a cały mecz 3-2

Volley MOSiR Sieradz - KPS Chełmiec Wałbrzych 2-3 (25-23, 25-17, 14-25, 18-25, 11-15)