Uwaga, uwaga!!! Na Dzień Kobiet mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie – WIOSENNY MUFLONOWY SWAP UBRANIOWY – upoluj nowe stylizacje za grosze!
Chcesz odświeżyć swoją garderobę, ale w Twojej szafie zalegają nienoszone ubrania i dodatki? Przynieś swoje rzeczy do Jeleniogórskiego Centrum Kultury Muflon i wymień je na modowe perełki od innych kobiet.
Oprócz stoisk z wymiankami, w czasie babskiego spotkania JCK Muflon zaprasza jeszcze na:
– warsztaty kosmetyczne dla kobiet i stoisko z kosmetykami naturalnymi od Ceramidła
– stoiska z rękodziełem od lokalnych artystek (biżuteria i ubrania)
– kiermasz pysznych ciast
– stoisko z aromatyczną kawą od Kawa Laboranta
– stoisko z żywymi kwiatami od ATM Kwiaciarnia.
A to wszystko już w sobotę, 8-go marca w godz. 12.00 – 17.00 w sali widowiskowej JCK Muflon. Wstęp wolny. Zgłoszenia od chętnych do wystawienia się z ubraniami do 4 marca. Zapisy pod nr tel. 75 755 37 70.
Zasady są proste: przynosimy czyste, wyprasowane ubrania, które już się nam znudziły i wymieniamy na inne ubrania lub przedmioty. Jeśli nie mamy nic na wymianę, to nic straconego – ubrania można będzie odkupić również po symbolicznych cenach. Akcja dotyczy nie tylko ubrań i dodatków, ale również ubranek dla dzieci, książek, płyt i gier planszowych.
Więcej informacji na temat wydarzenia udziela sekretariat JCK Muflon pod nr telefonu 75 755 37 70.